Рубанович Петро

Рубанович Петро

Специалист по продаже коммерческой недвижимости
Lagom
Ивано-Франковск

Рубанович Петро

Специалист по продаже коммерческой недвижимости
Lagom
Ивано-Франковск
Верифицированный профиль
1
Год опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
14
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
1 неделя назад

Продажа квартир (6)

  • Lagom
    36 900 $
    1 025 $/м²

    Национальной Гвардии ул., 14а

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Арсенал
    ЖК City
    1 комната
    36 / 13 / 11 м²
    этаж 14 из 16
    2024 год постройки
    1 мес. назад
    Передбачливе планування цієї однокімнатної квартири дарує максимально ефективний розподіл площ: кухня плавно переходить у балкон, гардеробна забезпечує порядок, а з 14 поверху відкривається приємний краєвид на парк і територію комплексу. Комплекс вирізняється розвиненою інфраструктурою: школа, садок, спортивний комплекс із басейном, майданчики, гостьовий та двохрівневий паркінг і сучасне бомбосховище, до якого можна спуститися ліфтом. Тут уся необхідна інфраструктура — всередині комплексу, без потреби витрачати час у місті. Цінність цієї пропозиції підсилює можливість вигідного розтермінування на два роки — це комфортне рішення для інвесторів та майбутніх мешканців.
    Риелтор
  • Lagom
    59 640 $
    1 065 $/м²

    Национальной Гвардии ул., 14а

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Арсенал
    ЖК City
    2 комнаты
    56 / 26 / 12 м²
    этаж 14 из 16
    1 мес. назад
    Ця квартира — вдале поєднання затишку та функціональності в сучасному ЖК бізнес-класу. Світла кухня з виходом на балкон дарує можливість облаштувати зону відпочинку або міні-кабінет. Окрема гардеробна — це зручність, яка одразу відчувається у повсякденному житті. 14 поверх відкриває чудові види та додає приватності. Жителі комплексу мають доступ до всього необхідного: школа та садок для дітей, спортивні зони й басейн для активного відпочинку, торгові площі та сервіс закритої території, а також сучасне бомбосховище з доступом ліфтом. Є можливість придбати квартиру у розтермінування на два роки — це чудовий шанс зробити крок до власного комфорту вже сьогодні.
    Риелтор
  • Lagom
    64 350 $
    650 $/м²

    Химиков ул., 28, к.7-14

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА єОселя єВідновлення Пасечная
    ЖК Comfort Park
    3 комнаты
    99 / 54 / 20 м²
    этаж 11 из 11
    2022 год постройки
    1 мес. назад
    Пропонується до продажу простора трикімнатна квартира в сучасному житловому комплексі від забудовника за акційною ціною з можливістю придбання по програмі “єВідновлення” та по постановах . Це ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує комфорт, продумане планування та якісне середовище для життя. Квартира має зручне та функціональне планування: просторий коридор дозволяє організувати велику шафу, а окрема гардеробна забезпечує порядок і звільняє житловий простір від зайвих меблів. Дві ізольовані спальні створюють відчуття приватності та спокою, а затишна вітальня стане місцем для відпочинку та приємних вечорів у колі родини. Особливої уваги заслуговує велика кухня площею 20,4 м² — світла, просто...
    Риелтор
  • Lagom
    59 960 $
    943 $/м²

    Химиков ул., к 19, 20

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА єОселя Пасечная
    ЖК Comfort Park
    2 комнаты
    64 / 28 / 15 м²
    этаж 11 из 13
    2021 год постройки
    1 мес. назад
    Продається двокімнатна квартира з вдалим плануванням та роздільним санвузлом, яка ідеально підійде як для власного проживання, так і для інвестиції. Квартира світла й простора, з приємною атмосферою затишку та гарним краєвидом з вікон, що щодня дарує відчуття простору й комфорту. Великою перевагою є простора кухня площею 15 м² — ідеальне місце для сімейних сніданків, вечерь та зустрічей із друзями. Зручне планування дозволяє легко зонувати простір. Дві окремі кімнати забезпечують комфорт і приватність, а роздільний санвузол робить щоденне життя ще зручнішим. Квартира розташована в сучасному житловому комплексі з доглянутою територією та розвиненою інфраструктурою. Поруч магазини, школи, дитя...
    Риелтор
  • Lagom
    29 370 $
    890 $/м²

    Химиков ул., к 19, 20

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Пасечная
    ЖК Comfort Park
    1 комната
    33 / 10 / 10 м²
    этаж 5 из 14
    2023 год постройки
    1 мес. назад
    Продається однокімнатна квартира-студія — компактний і водночас дуже функціональний варіант, ідеальний під інвестицію або подальшу здачу в оренду. Планування продумане та зручне: при вході розташований коридор, окрема ванна кімната, а далі — простора кімната-студія площею 20,4 м², яку легко зонувати на кухонну та житлову частини. Особливою перевагою є великий балкон площею 7 м², який можна облаштувати як зону відпочинку, робочий простір або додаткове місце для зберігання. Квартира затишна, світла та комфортна, з атмосферою, яка приваблює орендарів і гарантує стабільний попит. Передбачене зручне та вигідне розтермінування, яке дозволяє придбати квартиру без значного фінансового навантаження....
    Риелтор
  • Lagom
    31 250 $
    833 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 35)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин ЖК Жилой район Княгинин
    1 комната
    38 / 9 / 15 м²
    этаж 12 из 14
    2021 год постройки
    1 мес. назад
    Продається зручна 1-кімнатна квартира в ЖК «Княгинин». Площа — 37,5 м². Квартира розташована на 12 поверсі 14-поверхового будинку. Зручне та продумане планування, чудовий панорамний вигляд з вікон. Будинок економ-класу, сучасний житловий комплекс з розвиненою інфраструктурою.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: